Nová žádost o půjčku

Spočítejte si úrok a výši měsíční splátky půjčky. Po vyplnění krátkého dotazníku vám spočítáme roční úrok a maximální měsíční splátku. Pokud budete souhlasit, potvrdíte vaši žádost o půjčku, která bude následně zveřejněna na portále Veblo.cz. Poté můžete sledovat jak ostatní lidé investují do vaší půjčky. Pokud je dosaženo 75 % z maximální částky, můžete aukci ukončit a převést si peníze na váš účet.

Zadejte parametry půjčky

Chci si půjčit 0

Na dobu 0 měsíců

Měsíční splátka již od:
2 950 Kč

Úrok již od: 6 %, RPSN od 7,68 %
Celkem zaplatíte: 140 640 Kč


Zažádejte o půjčku

Jaká bude vaše měsíční splátka?

Nyní se jedná o orientační výpočet na základě zadané částky a doby splácení. V dalším kroku vyplňte doplňující informace o své osobě a bude vám vypočítán již skutečný úrok, který můžete získat, a výše měsíční splátky. Díky aukčnímu systému však můžete získat ještě výhodnější úrok, a tím nižší splátku.

Co budete potřebovat k žádosti?

  • Platný občanský průkaz (pro ověření totožnosti)
  • Druhý doklad totožnosti
  • Potvrzení o výši přijmu od zaměstnavatele (příp. OSVČ daňové přiznání za poslední rok)
  • Mobilní telefon
  • Doklad o adrese (např. složenka za elektřinu, účet za mobilní telefon, výpis z banky apod.)
  • Vlastní bankovní účet (na ten vám po skončení aukce zašleme peníze)
Postup poskytnutí půjčky na Veblo.cz

Po vyplnění žádosti o půjčku vám sdělíme, jakou roční úrokovou sazbu můžete získat a jaká bude vaše maximální měsíční splátka. Díky aukčnímu systému a nabídkám od ostatních investorů můžete získat ještě nižší roční úrok, než je vámi navrhovaný. Příklad: Pokud vám nabídneme úrok 12 %, vy jej sice přijmete, ale investoři vám nabídnout úrok jen 8 %, získáte v danou chvíli nejlevnější půjčku s roční úrokovou sazbou 8 %, a tím nižší měsíční splátky.

Mohlo by vás zajímat