Investujte do půjček s výnosem 6-35 %

 • Výnos od 6 % ročně*
 • Žádné poplatky předem
 • Nestaráte se o administrativu a smlouvy
 • Investování již od 1 000 Kč ihned
 • Rozložení rizika do více půjček
 • Možnost anonymního investování

Lidé půjčují lidem, to je ve světě známý a prověřený model bezpečného půjčování peněz, tzv. peer to peer půjčky.

Založit nový účet Aktuální žádosti o půjčku

Chcete investovat s odpovídajícím výnosem?

Nebaví Vás výnos méně něž 1 % v bance? Otevřete si ZDARMA účet na Snapo.cz a investujte do půjček s vyšším zhodnocením. Vyberte si komu a za kolik, a o zbytek se postaráme my.

Proč Veblo?

 1. Vytvořte si účet snadno a rychle, stačí vyplnit pár údajů o sobě
 2. Vložte své peníze na váš nově založený investorský účet u Snapo.cz a začněte investovat již od 1 000 Kč.
 3. Vyhledejte si žádosti o půjčku, které jsou pro vás zajímavé, např. nabízejí vyšší zhodnocení nebo nízkou míru rizika. Žádosti jsou podle míry rizika rozděleny do kategorií A (nejmenší riziko) až F (nejvyšší riziko).
 4. Do každé půjčky můžete investovat 1 000 až 100 000 Kč s vámi zvoleným úrokem. Jakmile je u nějaké aukce investováno již 100 % částky, kterou požaduje žadatel, můžete se dále účastnit aukce, ale musíte nabídnout výhodnější úrok než je již nabídnutý. U každé aukce vidíte nabídky, které vyhrávají i ty, které nevyhrávají.
 5. Po ukončení aukce vám budou od dlužníka chodit měsíční splátky na váš účet u Snapo.cz. Peníze můžete znovu investovat a dosáhnout tak vyššího zhodnocení, a nebo si je můžete kdykoliv bezplatně převést na svůj bankovní účet.

Jak funguje investování na Veblo.cz?

Kolik mohu vydělat investováním přes portál Veblo.cz?

To záleží na vás a vašich finančních možnostech. Rozhodující je samozřejmě to, o jak vysoké půjčky se zajímáte, s jakým úrokem, a také na typu půjčky, tedy míře rizika. U nejméně rizikových půjček se hrubý roční výnos pohybuje okolo 10%, u nejvíce rizikových půjček dokonce kolem 35 %. Průměr hrubého výnosu* z půjček na Veblo.cz je 19 %. Každý dlužník je ohodnocen individuálně Risk oddělením Veblo a zařazen do určité skupiny A-F a dle toho taky dostane roční úrokovou sazbu pro jeho půjčku, která odpovídá míře rizikovosti.

Kvalitní dlužníci

Každý dlužník na Veblo.cz prochází přísným a detailním prověřením, zda je schopen plnit své závazky a hradit pravidelné splátky. Více o ověřování dlužníků a Credit Risk Managementu.

Kolik to stojí?

Za nabídnutí půjčky neplatíte vůbec nic. Poplatek hradíte až ze zapůjčených peněz. Při investici do půjčky se hradí poplatek 2 % z proinvestované částky. Poplatek vám bude strhnut společností Snapo při čerpání půjčky dlužníkem. O žádné další poplatky se nestaráte. Nejsou.

Investujte bezpečně a anonymně

Na Veblo.cz, na rozdíl od ostatních způsobů investování, můžete investovat bezpečně a anonymně.

Založit nový účet

Jak Veblo.cz dosáhne tak nízkého úroku?

Veblo.cz je technologická společnost. To znamená, že nemáme tisíce poboček po ČR jako banky. Díky tomu máme menší náklady a můžeme nabídnout žadatelům o půjčku mnohem nižší úrok než jiní. Další výhodou oproti běžné půjčce je, že žádost o půjčku vystavíme formou aukce. Investoři tak mohou dávat nabídky s nižším úrokem, než který jste původně plánovali. Pak je pouze na vás, zda si půjčku vezmete či nikoliv. Navíc nikdy nehradíte poplatek předem!

Mohlo by vás zajímat